České prodejní a servisní středisko pro čerpací techniku

Větší komfort a úspory

František Janek - VODA prodejna a servis čerpací techniky

Firma František Janek - VODA poskytuje služby v oblasti čerpací techniky, vodoinstalačních a topenářských výrobků a komponentů již od 90. let 20. století. Společnost zpočátku nabízela pouze studnařské a instalatérské práce, později rozšířila své portfolio o velkoobchodní a maloobchodní prodej instalatérských a topenářských výrobků.

Od roku 2007 se společnost přestěhovala do nového sídla a začala svým zákazníkům nabízet široký sortiment čerpadel pro domácí i průmyslové použití včetně záručního a pozáručního servisu.

Tepelná čerpadla Thermia – nejefektivnější energetické řešení

Janek Voda navíc nabízí kompletní realizaci systému vodních čerpadel od návrhu, dimenzování a prodeje až po montáž a uvedení do provozu. Sklady s téměř 1400 m2 nabízejí tisíce položek dostupných přímo skladem pro instalatérské, topenářské a čerpací aplikace.
Společnost se rozhodla být udržitelnější a nainstalovala invertorové zemní tepelné čerpadlo Thermia Mega S. Tepelné čerpadlo Thermia Mega S zajišťuje vytápění radiátory a přípravu teplé vody pro celý objekt: obchod, sklad, školicí středisko, údržbu, dílnu a kancelář.

Kontakt

Máte nějaké dotazy? Pak nás kontaktujte

Napište nám

Informujeme vás, že váš souhlas může být kdykoli odvolán zasláním e-mailové zprávy... více
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
Informujeme Vás, že správa osobních údajů poskytnutých ve formuláři výše... více
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Povinný údaj

Náš zástupce v České republice

IVAR CS

IVAR CS

+420 315 785 211