Už od roku 1923 jsme o krok napřed

My ve společnosti Thermia naplňujeme vizi našeho zakladatele: vyrábět výrobky, které předbíhají svou dobu. V roce 2023 oslavujeme 100. výročí inovativních produktů zítřka. Jsme pyšní na naše vysoké ambice, novátorské smýšlení a špičkovou technologii – pomáhají nám být vždy o krok napřed.

 

Spolu s našimi partnery a montážníky garantujeme kvalitu před instalací, během ní i po instalaci nového tepelného čerpadla. Naše zkušenosti, hrdost a vášeň nás posouvají dopředu k odvážným myšlenkám; ty nejlepší objevy na nás teprve čekají.

100 let švédské inovace

V roce 1973 jsme vyvinuli první zemní tepelné čerpadlo, které stálo na začátku úžasné cesty zdokonalování dodávek obnovitelné energie v různých klimatických podmínkách s cílem poskytnout taková tepelná čerpadla, která nic nezaskočí a která budou zlepšovat život a pohodlí našich zákazníků po celém světě.

9 MILNÍKŮ NAŠÍ PŮSOBNOSTI

Thermia 100 let

Inovace od roku 1923

V roce 1973 jsme vyvinuli první zemní tepelné čerpadlo. Stálo na začátku úžasné cesty zdokonalování dodávek obnovitelné energie v různých klimatických podmínkách s cílem poskytnout tepelná čerpadla, která obstojí i v budoucnosti a zlepší život a pohodlí našich zákazníků po celém světě.

Špičková technologie na trhu – o krok napřed

Lorem ipsum

Už více než sto let se snažíme být nejlepšími, předbíhat dobu, být nadčasoví. Nadále zdokonalujeme a přinášíme inovativní výrobky, které předbíhají dobu už 100 let od časů, kdy se topilo v kamnech na uhlí, až po dnešní špičková tepelná čerpadla.

Naše první zemní tepelné čerpadlo CalibraEco s chladivem šetrným k životnímu prostředí (R452B) a světový lídr – naše tepelné čerpadlo Atlas, první s hodnotou SCOP (sezonní vytápěcí faktor) nad 6,0.

Naše nejlepší nápady jsou před námi

Lorem ipsum

Pro naši společnost je klíčovým faktorem pro navrhování tepelných čerpadel budoucnosti výzkum a vývoj. Náš tým kreativních výzkumných pracovníků v největším evropském výzkumně-vývojovém středisku pro tepelná čerpadla využívá nejnovější technologie a při mnoha příležitostech už udával směr celému odvětví tepelných čerpadel. Ve středisku podrobujeme výrobky mimořádně přísným testům, aby vyhovovaly různým klimatickým podmínkám a aby byly zároveň udržitelné. Testy nám pomáhají zdokonalit design a neustále zlepšovat kvalitu a životnost každého výrobku Thermia.

Vždy s cílem předběhnout naši dobu. Být nadčasovým.

Bezpečné a účinné řešení – dnes i zítra

Lorem ipsum

Naším cílem je poskytnou zákazníkům takové řešení vytápění, které je nejen bezpečné, ale i udržitelné a energeticky účinné. K tomu je potřebný spolehlivý proces – od počátečního kontaktu a doporučení výrobku až po instalaci a uvedení do provozu.

Spolu s našimi certifikovanými prodejci a montážníky zabezpečujeme, aby všechno fungovalo hladce.

Kontakt

Máte nějaké dotazy? Pak nás kontaktujte

Napište nám

Informujeme vás, že váš souhlas může být kdykoli odvolán zasláním e-mailové zprávy... více
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
Informujeme Vás, že správa osobních údajů poskytnutých ve formuláři výše... více
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Povinný údaj

Náš zástupce v České republice

IVAR CS

IVAR CS

+420 315 785 211