Energetická řešení pro velké budovy

Energie z vrtů pro vaši firmu

Lorem ipsum

Tepelná čerpadla využívající vrty odebírají energii ze země, pomocí tepelného čerpadla ji zhodnotí a předají ji do otopné soustavy budovy. V létě je tento proces jednoduše obrácený. Tepelná čerpadla odebírají teplo z budovy a ukládají ho zpátky do země a tím efektivně chladí budovu.

Snižování energetické náročnosti budov je stěžejní politický i ekonomický cíl v mnoha evropských zemích. Díky své extrémní energetické efektivitě budou v následujících letech hrát tepelná čerpadla ústřední roli v dosažení těchto cílů. Tepelná čerpadla zajišťují vytápění, teplou vodu a chlazení v jednom ekonomickém i ekologickém zařízení. Jsou zvláště vhodná pro budovy s vysokými požadavky na vytápění, chlazení a teplou vodu.

 

 

Jedná se o dobře zavedenou technologii, která nabízí výhody od zvýšeného komfortu, snížené spotřeby energie a emisí CO2 až po významné úspory jak provozních nákladů, tak i nákladů na údržbu.

Tepelná čerpadla využívající vrty – nejlepší z nejlepších

Lorem ipsum

Tepelná čerpadla využívající vrty reprezentují nejúčinnější zařízení pro vytápění a chlazení na současném trhu. Je to proto, že jednoduše převádějí teplo z jednoho místa na druhé, místo toho, aby ho získávali z palivových zdrojů jako je nafta, topný olej nebo zemní plyn.

Tepelná čerpadla země/voda odebírají energii ze země, pomocí chladicího okruhu ji zhodnotí a předají ji do otopné soustavy budovy. V létě je tento proces jednoduše obrácený.

Tepelná čerpadla odebírají teplo z budovy a ukládají ho zpátky do země a tím efektivně chladí budovu.

Kontakt

Máte nějaké dotazy? Pak nás kontaktujte

Napište nám

Informujeme vás, že váš souhlas může být kdykoli odvolán zasláním e-mailové zprávy... více
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
Informujeme Vás, že správa osobních údajů poskytnutých ve formuláři výše... více
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Povinný údaj

Náš zástupce v České republice

IVAR CS

IVAR CS

Tel: +420 315 785 211