Přechod na obnovitelné zdroje

Přechod na obnovitelné zdroje

Lorem ipsum

Kvůli snaze snížit náklady, maximalizovat komfort a zachovat udržitelnost přírodních zdrojů rostou neustále nároky na návrh budov, jejich provozování a také snížení jejich energetické náročnosti. Dnešní trend nízkoenergetických budov nebo tzv. téměř nulových budov odráží radikální změny ve způsobu, jakým jsou projektovány a konstruovány, aby se snížil negativní dopad na životní prostředí.

Více než čtvrtina emisí CO2 v Evropě pochází z vytápění, osvětlení a chodu přístrojů v našich domácnostech. Z toho 80 % připadá na vytápění obytných prostor a přípravu teplé vody. Je zřejmé, že musíme hledat ekologické alternativy a účinnější způsoby vytápění našich domovů a přípravy teplé vody.

Tepelná čerpadla využívají nízkopotenciální energii uloženou v zemi, ve vzduchu nebo vodě, zhodnocují ji a její pomocí vytváří příjemné vnitřní klima v budovách bez zbytečného zatěžování životního prostředí. Protože nejsou spalována žádná fosilní paliva, tepelná čerpadla jsou ohleduplná k životnímu prostředí a napomáhají splňovat emisní limity.

Zemní a vzduchová tepelná čerpadla mají potenciál snížit emise CO2 vašeho domu až o 50 %, a tím můžou být vaším osobním příspěvkem k závazku Evropy na využití 20 % energie z obnovitelných zdrojů do roku 2020.

Kontakt

Máte nějaké dotazy? Pak nás kontaktujte

Napište nám

Informujeme vás, že váš souhlas může být kdykoli odvolán zasláním e-mailové zprávy... více
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
Informujeme Vás, že správa osobních údajů poskytnutých ve formuláři výše... více
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Povinný údaj

Náš zástupce v České republice

IVAR CS

IVAR CS

+420 315 785 211