Asociace udržitelného rozvoje bydlení

Šetřete peníze pro příští roky

Lorem ipsum

A od té doby stále dál vám tepelné čerpadlo bude zajišťovat neustálý přísun nekonečně obnovitelné a levné energie a snížené provozní náklady vám zvýší ziskovost. Celý den a po všechny dny, co bude systém pracovat. Když to vyjádříme v nákladech na životní cyklus (Life Cycle Cost – LCC), žádné jiné řešení nemůže být výhodnější než vytápění tepelným čerpadlem.

Systémy vytápění, větrání, klimatizace a chlazení (HVAC) představují cca 40 % celkové spotřeby energie v sektoru komerčních budov.  Tepelná čerpadla zdarma poskytují až 75 % spotřebované energie při vytápění i chlazení budovy, a tím poskytují nejvyšší možný komfort.

Investice do systému vytápění/chlazení s tepelným čerpadlem je vyšší než do konvenčního řešení se srovnatelným výkonem. Ale právě tady to začíná být zajímavé.

Bez ohledu na to, jak velká nebo složitá je vaše otopná soustava, s tepelnými čerpadly se vám tato počáteční investice za méně než 10 let vrátí.

Komfort pro uživatele budov a nájemníky

Tím, že tepelná čerpadla pružně reagují na aktuální požadavky vytápění a chlazení, nám nabízejí jedinečný komfort. Některé instalace můžou 100 % pokrýt vaši celkovou potřebu tepla/chlazení. To znamená, že není třeba používat pomocný ohřev nebo klimatizaci. Tepelné čerpadlo země/voda zvládne udělat vše samo o sobě.

Snížení emisí CO2 – dosažení plánovaných cílů

Tepelná čerpadla země/voda ke svému provozu potřebují pouze malé množství elektřiny, a tím vám umožňují významně snížit jak spotřebu nafty nebo plynu, tak i produkci CO2. Jestliže si pro získání energie zvolíte obnovitelný zdroj, snížíte emise CO2 prakticky na nulu.

5letá záruční doba

U Thermia Mega se záruka týká všech funkčních dílů, a tím poskytuje pohodlí bez obav z neočekávaných nákladů na náhradní díly. V případě nutnosti oprav v době záruky autorizovaný prodejce bez prodlení uskuteční záruční opravu s použitím originálních dílů Thermia.

Kontakt

Máte nějaké dotazy? Pak nás kontaktujte

Napište nám

Informujeme vás, že váš souhlas může být kdykoli odvolán zasláním e-mailové zprávy... více
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
Informujeme Vás, že správa osobních údajů poskytnutých ve formuláři výše... více
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Povinný údaj

Náš zástupce v České republice

IVAR CS

IVAR CS

+420 315 785 211