Továrna na Slovensku těží z obnovitelné energie

Brother Industries v Krupině

Tepelná čerpadla Thermia – nejefektivnější řešení pro vytápění a chlazení

BROTHER INDUSTRIES s.r.o. se nachází v Krupině na Slovensku a je jedním z 28 výrobních závodů japonské společnosti Brother Industries, Ltd.

Společnost Brother Industries s.r.o. se sídlem na Slovensku je jedním z 28 výrobních závodů japonské společnosti Brother Industries Ltd a má vedoucí postavení ve výrobě a renovaci tonerů do laserových tiskáren.

Energetická účinnost a ekologické smýšlení

Továrna v Krupině má vedoucí postavení v Brother Group ve výrobě a renovaci barevných i monochromatických náplní do laserových tiskáren.

Společnost zaměstnává přibližně 200 lidí. Společnost splňuje nejpřísnější ekologická kritéria, klade velký důraz na udržitelné životní prostředí, a proto podporuje ekologické aktivity.
Thermia Mega M je nové komerční invertorové tepelné čerpadlo země-voda (vodavoda).

Hlavní výhodou tohoto tepelného čerpadla je, že dokáže plynule přizpůsobovat výkon vytápění nebo chlazení aktuálnímu požadavku, což znamená, že tepelné čerpadlo může pokrýt 100 % energetické potřeby budovy. Kromě toho může Thermia Mega zajistit také současné vytápění a chlazení.

Kontakt

Máte nějaké dotazy? Pak nás kontaktujte

Napište nám

Informujeme vás, že váš souhlas může být kdykoli odvolán zasláním e-mailové zprávy... více
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
Informujeme Vás, že správa osobních údajů poskytnutých ve formuláři výše... více
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Povinný údaj

Náš zástupce v České republice

IVAR CS

IVAR CS

+420 315 785 211