Nové kanceláře profitují díky obnovitelné energii

Nové kanceláře profitují díky obnovitelné energii

Efektivní vytápění a chlazení je nezbytné pro konstrukční projekt 21. století

Firma MicroStep vyrábí a dodává CNC přístroje vybavené plasmou, laserem, řezáním kyslíkem, vodním paprskem a 3D frézovací technologií.

Tato společnost se rozhodla postavit si nové kanceláře v Bad Wörishofenu. Nejdůležitějším investičním požadavkem byly maximální úspory díky využití obnovitelné energie a maximální efektivita ve vytápění a chlazení budovy.

„Když se MicroStep Europa rozhodl pro výstavbu nových kanceláří v Bad Wörishofenu, hlavními kritérii byla energetická efektivita a ohleduplnost k životnímu prostředí.“ – Ondřej Kučera, IVAR CS

Po intenzivním zvažování nabídek se firma rozhodla pro tepelná čerpadla Thermia. Hlavními faktory přitom byly zkušenosti firmy Thermia – téměř sto let na trhu s vytápěním a téměř čtyřicet let s výrobou a vývojem tepelných čerpadel. Očekávání a požadavky byly velké, tepelná čerpadla byla totiž potřeba nejen na vytápění a chlazení, ale i na přípravu teplé vody.

„Již první sezóna nám dokázala, že se investice do vzduchového tepelného čerpadla Thermia vyplatila. Vedle perfektní funkčnosti a spolehlivosti má také výjimečně nízkou spotřebu energie“, vysvětluje Ondřej Kučera, obchodní manažer firmy IVAR CS.

Tepelně aktivní systémy budov (TABS), použité v nových kancelářích, využívají setrvačnosti a akumulace vnitřního klimatu do materiálu budovy, a tím minimalizují potřebu konvenčních technologií. Tepelná čerpadla Thermia Atec se používají na vytápění, chlazení i přípravu teplé vody.

Kontakt

Máte nějaké dotazy? Pak nás kontaktujte

Napište nám

Informujeme vás, že váš souhlas může být kdykoli odvolán zasláním e-mailové zprávy... více
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
Informujeme Vás, že správa osobních údajů poskytnutých ve formuláři výše... více
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Povinný údaj

Náš zástupce v České republice

IVAR CS

IVAR CS

+420 315 785 211