Thermia Atec sníží účty za vytápění až o 67 %

Nájemníci si užívají komfort poskytovaný tepelným čerpadlem Thermia od prvního dne

Jedno tepelné čerpadlo a dva úspěšné příběhy

Jesenice je město na severu Slovinska, blízko Alp u hranic s Rakouskem. Žije zde 13 000 obyvatel a je proslavené jako slovinský domov hornictví a hutnictví. Obyvatelé dvou domů z komunity tohoto města se rozhodli, že sníží své účty za vytápění. Toto je příběh, jak si dva nezávislé bytové domy pořídily to samé řešení na přípravu teplé vody.

Náklady se snížily o 70 %, což znamená návrat počáteční investice za pouhé tři roky.“ – Yasin Jodeh, technický manažer Atlas Trading d.o.o.

Když použijeme města Jesenice a Koroska Bela jako příklady, jasně uvidíme, že návratnost počáteční investice může být změřena. Do výpočtu vstupuje energie, kterou tepelné čerpadlo dodá a energie spotřebovaná na provoz tepelného čerpadla. Z toho pak vychází úspory. V obou případech byla instalována stejná vzduchová tepelná čerpadla a výsledky byly srovnatelné.
Vedle snížení výdajů residenti také dosáhli nezávislosti na původním dodavateli teplé vody. Tepelné čerpadlo plně stačí poptávce na teplou vodu a není proto potřeba žádné další přípojky na místní síť. Účty jasně ukazují, kolik elektřiny bylo každý měsíc tepelným čerpadlem spotřebováno. Celkové ceny se snížily o neuvěřitelných 70 %.

Kontakt

Máte nějaké dotazy? Pak nás kontaktujte

Napište nám

Informujeme vás, že váš souhlas může být kdykoli odvolán zasláním e-mailové zprávy... více
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
Informujeme Vás, že správa osobních údajů poskytnutých ve formuláři výše... více
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Povinný údaj

Náš zástupce v České republice

IVAR CS

IVAR CS

+420 315 785 211