Řešení s nízkými emisemi CO2 pro slunný domov

Překrásná vila v kopcích s výhledem na Madrid využívající 100 % obnovitelnou energii

Charakteristiky budovy

Topný výkon: 143 326 kWh/rok
Chladicí výkon: 35 831 kWh/rok
Funkce: vytápění, chlazení, příprava teplé vody
Aplikovaná obnovitelná řešení:
Zemní tepelné čerpadlo Thermia Mega XL (21-88 kW)
Zásobníkový ohřívač teplé vody 750 TW-C
Systém distribuce vytápění/chlazení:
podlahové vytápěn
podlahové chlazení
Datum dokončení: říjen 2016

„Díky modernímu a efektivnímu řešení s tepelnými čerpadly Thermia Mega s vrty si mohou majitelé domu užívat celoroční komfort s nízkými emisemi CO2 a s reálnými finančními úsporami“, říká Miguel Madero Wage, generální ředitel firmy Girod Geotermia.

Řešení s nízkými emisemi CO2 pro slunný domov ve španělských horách

Při zmínce o Madridu se nám vybaví neustálé teplo a slunce. Ve skutečnosti je ale Madrid obklopený zasněženými horami, kde se dá většinu zimy lyžovat. Tyto zalesněné hory jsou také místem, kde stojí nově renovovaná vila (1 200 m2). Tradiční způsob vytápění takovéto nemovitosti byl vždy pomocí kotle na naftu, nebo dřevo.
Tepelné čerpadlo Thermia Mega si nejen snadno poradí s obdobím vysokých požadavků na vytápění, ale je i dalším zhodnocením pro nemovitost, která byla rekonstruována podle nejvyšších standardů konstrukce a designu. Finanční úspory, přidaná hodnota a zvýšený komfort zajistí rychlý návrat počáteční investice v porovnání s jinými alternativami.

Kontakt

Máte nějaké dotazy? Pak nás kontaktujte

Napište nám

Informujeme vás, že váš souhlas může být kdykoli odvolán zasláním e-mailové zprávy... více
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
Informujeme Vás, že správa osobních údajů poskytnutých ve formuláři výše... více
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Povinný údaj

Náš zástupce v České republice

IVAR CS

IVAR CS

+420 315 785 211