Nejmodernější rehabilitační centrum

Nejmodernější rehabilitační centrum RECAL Foundation

Péče v centru RECAL Foundation krok za krokem... terapie pro život

Recal is a private, non-profit healthcare organization. Established in 2001, it boasts a highly professional team of human resource specialists, including doctors, therapists and volunteers. Their shared aim is to help individuals affected by addiction to any substance or behavior to reintegrate into society, including providing family support.

Instalace tepelného čerpadla Thermia snížila spotřebu energie o 79 %.

Inovativní technologie poskytuje příjemně vyrovnané prostředí.

Novým domovem RECAL Foundation je krásná moderní budova o rozloze 400 m2, která byla navržena slavným španělským architektem Joaquínem Torresem a stála 1 milion euro. Budova přilákala pozornost doma i v zahraničí a je známá jako inovativní projekt, navržený a postavený s cílem minimalizovat dopad na životní prostředí.

„Rádi se staráme o naše pacienty, pečujeme o životní prostředí a vážíme si darů, které dostáváme od našich patronů. Proto jsme se rozhodli instalovat systém společnosti Thermia využívající vrty, který se stará o vnitřní klima po celý rok a s nízkými náklady“, komentuje José Manuel SAINZ Quintana, generální ředitel RECAL Foundation.

Všechno, co bylo v rehabilitačním centru RECAL navrženo, postaveno a instalováno, je energeticky efektivní, funguje úsporně a je do detailu promyšlené. Řešení, které bylo pro přípravu teplé vody a vytápění vybráno, je tepelné čerpadlo Thermia Solid Eco 42 společně se dvěma zásobníkovými ohřívači teplé vody a zemním tepelným čerpadlem Thermia KBH 1000/210. Nízkopotenciálním zdrojem tepla je vrtné pole, které je vybaveno vylepšenou výstrojí vrtu, která zvyšuje efektivitu přenosu energie.

Kontakt

Máte nějaké dotazy? Pak nás kontaktujte

Napište nám

Informujeme vás, že váš souhlas může být kdykoli odvolán zasláním e-mailové zprávy... více
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
Informujeme Vás, že správa osobních údajů poskytnutých ve formuláři výše... více
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Povinný údaj

Náš zástupce v České republice

IVAR CS

IVAR CS

+420 315 785 211