Moderní lázně s ekologickou otopnou soustavou

Moderní lázeňský resort s moderním ekologickým systémem vytápění

Lázně Strömstad

Lázně Strömstad je špičkový hotel s 232 pokoji a dalším lázeňským vybavením. Samotné lázně se rozprostírají na dvou podlažích na ploše 2 000 m2. Jsou to jediné značkové lázně Decléor v severní Evropě a nabízejí většinu lázeňských procedur a produktů.

24 000 m2 hotelových pokojů, lázeňských prostor, kanceláří, obchodů a apartmánů vytápěných tepelnými čerpadly Thermia.

Celoroční komfort s Thermia

Naše inovativní řešení vytápění založená na tepelných čerpadlech využívá mořskou vodu o teplotě 0-5 °C v zimě a 15-20 °C v létě. To postačuje pro zajištění úžasné energetické efektivity a vysoké úrovně komfortu ve všech prostorách po celý rok“, vysvětluje Olle Olson, technický manažer lázní Strömstad.

Hotel i lázně jsou vytápěné zemními tepelnými čerpadly Thermia. Osmnáct tepelných čerpadel Robust s celkovým výkonem 715 kW poskytují vytápění, chlazení a teplou vodu všem hotelovým pokojům, lázeňským prostorám, kancelářím, obchodům a apartmánům na ploše 24 000 m2.

Kontakt

Máte nějaké dotazy? Pak nás kontaktujte

Napište nám

Informujeme vás, že váš souhlas může být kdykoli odvolán zasláním e-mailové zprávy... více
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
Informujeme Vás, že správa osobních údajů poskytnutých ve formuláři výše... více
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Povinný údaj

Náš zástupce v České republice

IVAR CS

IVAR CS

+420 315 785 211