IT služby a obnovitelná energie na jednom místě

IT služby a obnovitelná energie na jednom místě

Delta Informatica podporuje technologie využívající obnovitelné zroje

Delta Informatica Spa je v oblasti informační technologie a konzultace managementu aktivní již přes 20 let. Nabízí různé IT služby od telefonní nebo online podpory až ke konzultacím a pokročilým systémům IBM AS 400.

„Úspory jsou v porovnání se zemním plynem a klimatizací okolo 51 %.“

Genuine savings – empirical data speaks for itself.

Od roku 2012 je hlavní sídlo firmy v průmyslové oblasti Spini di Gardolo (Trentino-Alto Adige) a používá obnovitelné technologie. Budova je vybavená podlahovým vytápěním a chlazením, které je poskytováno čtyřmi tepelnými čerpadly fungujícími v režimu master – slave.
Během léta může tepelné čerpadlo odstraňovat tepelnou zátěž z kanceláří a odvádět ji do země. To znamená, že běžně nevyužitelné teplo může být použito pro regeneraci primárního zdroje tepla, například vrtu, před tím, než začne zimní období. Množství tepla přesunutého do země je větší, než je množství tepla odebraného v zimě. Teplota země díky této technologii zůstává stabilní i v dlouhodobém měřítku a efektivita systému se zvyšuje.

Kontakt

Máte nějaké dotazy? Pak nás kontaktujte

Napište nám

Informujeme vás, že váš souhlas může být kdykoli odvolán zasláním e-mailové zprávy... více
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
Informujeme Vás, že správa osobních údajů poskytnutých ve formuláři výše... více
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Povinný údaj

Náš zástupce v České republice

IVAR CS

IVAR CS

+420 315 785 211