Tvorba návrhu otopné soustavy a celého systému vytápění tepelným čerpadlem nebyla nikdy jednodušší

Tvorba návrhu otopné soustavy a celého systému vytápění tepelným čerpadlem nebyla nikdy jednodušší

Generátor systémových řešení umožňuje výběr správného tepelného čerpadla a dále k němu nabízí řadu různých možných otopných soustav. Uživatel může navrhnout soustavu buď samostatné pro vytápění, pro vytápění a přípravu teplé vody, nebo zahrnout i technické celky pro chlazení, další směšované okruhy nebo ohřev bazénu. Je také možno přidat externí pomocný ohřev nebo další zásobníkové ohřívače teplé vody. Jakmile je systémové řešení kompletní, online nástroj automaticky vygeneruje plný seznam systémových komponent. Funkční schéma zapojení a seznam komponent je možno pak uložit pod názvem projektu a předložit zákazníkovi jako návrh otopné soustavy s tepelným čerpadlem.

“Projektanti jsou pod stálým tlakem dodávat projekty rychle. Náš nový nástroj pomáhá navrhnout požadovanou otopnou soustavu rychle a správně v souladu s funkčností použitého tepelného čerpadla. Navíc jsou všechna vygenerovaná systémová řešení zkontrolována a schválena společností Thermia.” Vysvětluje Rickard Karlsson, ředitel centra zákaznické podpory ve společnosti Thermia.
Pomocí online generátoru systémových řešení mohou projektanti udělat velkou škálu návrhů od aplikací v malých rodinných domech, až po velké aplikace komerčního charakteru.

Doufáme, že projektanti a ostatní technici tvořící systémová řešení uvítají nový generátor systémových řešení jako hodnotnou pomůcku, a že zákazníci budou využívat výhody spolehlivého návrhu po dlouhou dobu životnosti tepleného čerpadla Thermia.

Kontakt

Máte nějaké dotazy? Pak nás kontaktujte

Napište nám

We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message... more
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above... more
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Mandatory field

Našeho zástupce v České republice

IVAR CS